PostWysłany: Pią 13:30, 24 Sie 2007    Temat postu: Mecze naszych klubów

Możecie kontrolować tu jak wypadł wasz ukochany Lech,Korona bądź inny klub który znajdzie swoich kibiców na tym forum Cool

11%  [ 1 ]

czesio_18

PostWysłany: Pią 13:31, 24 Sie 2007    Temat postu:

22 08 2007 Wełna Rogoźno - Lech Poznań 0:17
W meczu towarzyskim rozegranym w Rogoźnie, Lech Poznań pokonał miejscowy zespół Wełny 17:0.

Wełna Rogoźno - Lech Poznań 0:17

Bramki: 1.Pitry, 3.Midzierski, 15.Pitry, 25.Kononowicz, 30.Kononowicz, 42.Kucharski (k), 43. Pitry, 50.Pericić, 62.Micanski, 65.Micanski, 66.Kononowicz, 70.Pericić, 80.Kadziński, 81.Piesio, 82.Pericić, 84.Midzierski, 86.Midzierski.

Lech: Kotorowski - Szałek, Robledo, Midzierwski (46.Szyszka Mariusz), Henriquez - Florian (46.Piesio), Kucharski (65.Midzierski), Injać (46.Przybylski), Micanski (65.Kononowicz) - Kononowicz (46.Kadziński), Pitry (46.Pericić)

Kurwa mać może jeszcze Jedwab Tczew ;/
Same gwiazdy macie w tym waszym klubiku - to musze przyznac Czesio.

Bramka: 71. Rengifo

Żółte kartki: Wilk - Oshadogan, Ukah, Bono, Bogunović, Masłowski.
Sędzia: Jacek Granat (Warszawa).

Widzów: 25.000

Lech: Emilian Dolha - Marcin Kikut, Marcin Dymkowski, Zlatko Tanevski, Ivan Djurdjevic - Marcin Zając (81. Dawid Florian), Maciej Scherfchen, Rafał Murawski, Henry Quinteros (85. Dimitrije Injac), Jakub Wilk (71. Przemysław Pitry) - Hernan Rengifo.

Widzew: Bartosz Fabiniak - Piotr Stawarczyk, Ukah, Joseph Dayo Oshadogan, Robert Kłos - Łukasz Masłowski (70. Wojciech Jarmuż), Mack Bono, Piotr Kuklis (55. Sławomir Szeliga), Stefano Napoleoni - Sasa Bogunović (79. Adrian Budka), Łukasz Mierzejewski.

Ostatnio zmieniony przez czesio_17 dnia Sob 22:49, 25 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz

Korona - Wisłoka Dębica 3:0 (1:0)

Bramki: Zganiacz (27.), Zabłocki (47.), Robak (61.).

Korona: Cierzniak - Celeban, Dacenko, Rutka, Mójta - Kiełb, Kasztelan Ż, Zganiacz, Brzyski - Zabłocki (65. Nowak), Robak.

Wisłoka: Zarychta - Michał Wolański, Jędrusiak, Kondrad (34. Bieszczad (52. Kondrad)), Kleinschmidt - Smaź (41. Zołotar (52. Smaź)), Kalita, Barycza, Mateusz Wolański (60. Kubisztal) - Mariusz Wolański, Królikowski.

Posty: 53

Skąd: jak to skąd? Z najlepszego miasta w Polsce POZNAŃ, POZNAŃ :-)

PostWysłany: Sob 23:10, 25 Sie 2007    Temat postu:

A dla odmiany napiszę:

Tornado Trzebaw-TS 1980 Dopiewo 3:9
Wacek (x3) Placek(x9)

Sędzia: Onanista (Nowa Wieś)

Kibice: 8(w tym 7 działaczy obu klubów)

A Trzebaw znany jest z trochę innych rzeczy, przejedzcie się głowną trasą w Trzebawiu i policzcie te piękne panie w miniówkach, którę napalone tylko czekają no to, że się zatrzymasz.

PostWysłany: Sob 23:15, 25 Sie 2007    Temat postu:

Haha gdzie to jest może wpadne ? Mr. Green Jaka trasa?

Bramki:
0:1 Sławek Parus (32., z karnego po faulu Błachola na Wąsie)
0:2 Larson (57., asyata Makaja)
0:3 Coudra (58., asysta Makaja)
0:4 Sławek Parus (63., bez asysty)
0:5 Makaj (75., asysta Coudra)
0:6 Coudra (78., asysta Bartka Majchrzaka)
0:7 Matyas (90., asysta Bartka Majchrzaka)

Legendy: Qba Stachowiak - Wesoł, Woda, Dziadek, Śledź - Błachol, Motyl, Maras (49. Blazi), Dudzik - Ogór, Młody.

Odlew: Szafir - Wiwacz (62. Sędzia)., Pele, Matyas, Berni (72. Mięta) - Larson, Wąs, Bartek, Sławek Parus (67. Norbert) - Makaj, Kabanos (55. Coudra).
Nie weszli: Marecki, Norba, Guli, Maciej Groszak, Rychu, Heavik, Kibol.

Lech Poznań - Korona Kielce 1:2

Bramki: 86. Piesio (Lech) - 12. Kiełb, 93. Wilk (Korona)

Sędziował: Jarosław Rynkiewicz (Szczecin)

Widzów: 300

Żółte kartki: Florian (Lech) - Kasztelan, Wilk, Pydych (Korona)

Lech: Kręt - Czarnecki, Przybylski (46. Woźniak), Szałek, Kucharski - Piesio, Pruchnik, Burkhardt (46. Machaj), Florian (74. Sarna) - Białożyt (46 Kadziński, 67. Kielak), Kamiński (57. Kononowicz).

Korona: Misztal - Pydych, Rutka, Mójta, Brzyski – Kiełb, Wilk, Kasztelan, Kal (76. Kaczmarek) – Gawęcki (46. Kopeć Karol), Zabłocki.

PostWysłany: Nie 21:58, 26 Sie 2007    Temat postu:

Niestety, pomimo prowadzenia do przerwy Warta Poznań przegrała w meczu 6 kolejki II ligi z GKS Jastrzębie 1:2. Prowadzenie dla Warty uzyskał w 22 minucie Posmyk. Wyrównał w 55 min. Pontus, natomiast bramkę na wagę 3 punktów dla piłkarzy z Jastrzębia zdobył Żbikowski w 65 minucie.

Do strzelenia wyrównującej bramki przez Jastrzębie graliśmy naprawdę bardzo dobrze - mówił rozżalony po meczu Karol Majewski,kierownik drużyny Warty - Niestety po raz kolejny zawodzi skuteczność, ponieważ znów nie wykorzystaliśmy kilku naprawdę dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika. Nie dość że w 57 minucie straciliśmy bramkę, to kilka minut później urazu nabawił się Posmyk, który do czasu zmiany grał z rozciętym łukiem brwiowym i obandażowaną głową. Zaczął padać deszcz i w 65 minucie, po niegroźnym strzale Żbikowskiego, dobrze grającemu do tego momentu Jakubowi Szmatule piłka wyślizgnęła się z rąk i niestety wtoczyła się do bramki. Na pewno szkoda, że w meczu tym nie mogli zagrać kontuzjowani Jankowski oraz Lewandowski i Damian Pawlak, który jest na zgrupowaniu kadry.

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Posmyk (22.), 1:1 Pontus (57.), 2:1 Żbikowski (65.)

GKS Jastrzębie:
Kafka - Woźniak, Ciemięga (72. Pielorz), Grabczyński, Wrześniak - Wawrzyczek, Foszmańczyk (46. Żbikowski), Adaszek, Małkowski - Pontus (87. Narwojsz), Rusinek.

Warta Poznań:
Szmatuła - Cudny, Najewski, Truszczyński, Otuszewski - Magdziarz, Ngamayama, Łukasik, Iwanicki (79. Napierała) - Posmyk (84. Piosik), Żarczyński.

PostWysłany: Pon 19:21, 27 Sie 2007    Temat postu:

Lech Poznań Oldboys pokonali 3:1 drużynę Maratończyka Brzeźno w meczu pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu.

Aktualności, 26/08/2007

W meczu 7 kolejki II ligi Warta Poznań zremisowała na własnym boisku z Polonią Warszawa 0:0

Pierwsze od wiosny 1994 r. ligowe starcie tych zasłużonych dla polskiego futbolu drużyn nie było może fascynującym widowiskiem, ale kibice raczej się nie nudzili. Piłkarze Warty nie przestraszyli się bowiem rywali i podjęli walkę. A w Polonii jest się kogo bać - tacy piłkarze jak Majdan, Pawlak, Gilewicz, Kosmalski, Wędzyński czy Sedlaczek mają za sobą wiele spotkań w ekstraklasie. - Naszym celem jest awans. Tyle, że awansować z II ligi jest trudniej, niż utrzymać się w pierwszej. Dzisiaj też mogliśmy wygrać, ale zatrzymał nas Jakub Szmatuła - mówił pochodzący z Wielkopolski obrońca Polonii Krzysztof Michalski.

Szmatuła po raz pierwszy uratował Wartę w 41. min, gdy Jacek Kosmalski dostał znakomite podanie od Michalskiego i z 5 m uderzył piłkę głową. Bramkarz Warty jednak przyklęknął i odbił piłkę. W 49. min Gilewicz wyłożył piłkę znów Kosmalskiemu, ten strzelił z 11 m, ale Szmatuła intuicyjnie odbił piłkę. - Zostawiłem tylko ramię z tej strony, nie zdążyłem nawet wyciągnąć ręki. Gdyby uderzył trochę wyżej, byłby gol - mówił Szmatuła. - Na Kosmalskiego mam już teraz sposób. Już wiem jak uderza - śmiał się. Jeszcze w 80. min bramkarz Warty obronił strzał Kosmalskiego w sytuacji sam na sam, a wcześniej uderzenie głową Michalskiego z bliska było niecelne. Warta w pierwszej połowie toczyła jeszcze bardzo wyrównany bój z Polonią, po przerwie oddała inicjatywę. Najlepszą okazję poznaniacy mieli w 79. min, gdy Paweł Iwanicki zabrał piłkę Krzysztofowi Bąkowi i dośrodkował z lewego skrzydła na dalszy słupek bramki. Piłka przeleciała nad Radosławem Majdanem, ale Pawła Posmyka w ostatniej chwili ubiegł Bartłomiej Konieczny. Poza tym poznaniacy często próbowali strzelać z dystansu - w całym meczu oddali aż 18 strzałów, ale tylko trzy były celne. - Po środowym meczu w Jastrzębiu obawiałem się tego spotkania. Ale zespół wytrzymał i z przebiegu mecz zasłużył na ten punkt - powiedział trener Warty Ryszard Łukasik. - A ja nie jestem zadowolony. Musimy wygrywać na wyjazdach, a tymczasem dzisiaj zabrakło nam skuteczności - stwierdził trener Polonii Waldemar Fornalik.

Warta Poznań - Polonia Warszawa 0:0

Szmatuła - Cudny, Truszczyński, Najewski, Otuszewski (73. Ignasiński) - Magdziarz, Ngamayama, Iwanicki - Żarczyński, Posmyk, Łukasik (86. Pawlak).